تبلیغات
 ویستا گیم - FIFA 10 Preview
منوی اصلی
 
آرشیو ماهیانه
تیر 1390
آذر 1389
مهر 1389
تیر 1389
اردیبهشت 1389
بهمن 1388
دی 1388
آبان 1388
مهر 1388
شهریور 1388
مرداد 1388
تیر 1388
آرشیو کامل

 

لینک دوستان
» بازی های ممنوعه PC
» !!!دیوانه بازی!!!
» دانلود ترینروسیو و بازی
» طراح و گرافیست وبلاگ
» مرکز بازی های روز
» بازی های روز جهان
» دانلود سنتر
» همه چی فارسی
» گیم اینفورمر
» مرکز رسمی بازی در ایران
» Games 2 Games
» GAMES LAND
» گرگ بیابان
» دروازه ی بازی ها
» بیا تو دانلود
» :: دانلودستان ::
» ادیت ساکر 2009
» فتوبلاگ
» همه چیز در مورد نجوم
» بازی های داغ PC
» سایت تخصصی بازی
» - ->ساوالان دانلود
» ۩۞۩ دانلود بهترین بازی ها۩۞۩
» GAMESES
» GMland
» ترینر و کدتقلب تمام بازیها
» هالف گیم
» آسان دانلود
» گیم فا :: GameFA
» جدیدترین ها
» بازیهای کاکرو
» شهر بازی ها
» جدیدترین و بهترین آهنگ ها
» هرچی ازبازی میخوای
» Persian Gamer
» هر چی از بازیها بخوای
» بازی های کامپیوتری
» هر چی از بازی ها بخواین
» بازی های رایگان پی اس پی
» دانلود نرم افزار
» گیمر کام
» مستر گیمر
» ویندوگیم
» بزرگترین سایت بازی
» روئن دانلود
» گیم سنتر
» نقدو بررسی بازی تمام کنسول ها
» گروه گیمرهای حرفه ای
» سرزمین آموزش
» مرکز ترینر و کد تقلب بازی
» جزیره ترفند و دانلود
» ترینر و کد تقلب و نقد
» بهترین وبلاگ ادیت PES2009
» P30GAMES.iR
» تمام لینک ها
» ارسال لینک

 

 


 

 

FIFA 10 Preview
 

 ViSTAGaME.iR

{ مقدمه }
بازی فوتبال همیشه طرفداران زیادی را در بین مردم کشورهای مختلف داشته است و داشتن طرفداران زیاد هم شرکت های مختلف بازی سازی را وسوسه می کند تا بازی هایی با این موضوع را بسازند . ولی تعداد معدودی از این بازی ها توانسته اند گیمرها را راضی نگه دارند و تنها 2 بازی بزرگ وجود دارد که هرساله باید منتظر انتشار آنها ماند . این دو بازی FIFA 10 و Pro Evolution Soccer 2010 هستند .
فیفا کار خود را از سال 1993 شروع کرد و هرساله پیشرفت های قابل توجهی داشت و تا سال 2001 هیچ رقیبی برای خود نداشت تا اینکه Konami با عرضه PES به عنوان یک رقیب جدید برای فیفا معرفی شد . PES هم هرسال بهتر می شد تا جایی که در سال 2006 توانست بر فیفا غلبه کند و برای اولین بار پیروز میدان بازی های فوتبالی شود . پس از شکست فیفا , مسولان تصمیم بر این گرفتند که تغییراتی را در جهت بهبود بازی اعمال کنند . این کار از فیفا 06 شروع شد و هنوز هم ادامه دارد تا جایی که فیفا 09 توانست به راحتی بر PES 2009 پیروز شود .
اما تغییراتی را که در این چند ساله بر روی فیفا صورت گرفته در فیفا 10 بسیار بیشتر شده و باید منتظر بازیی با کیفیت بالا و تغییرات زیادی نسبت به فیفا 09 بمانیم .

ViSTAGaME.iR

{ گیم پلی }
گیم پلی بازی شاهد تغییرات زیادی شده و به نظر همه ی این تغییرات باعث پیروزی دوباره فیفا بر PES خواهند شد . اولین قسمتی که به بازی اضافه شده بخش تمرینات یا " Training Mode " می باشد . در نسخه های قبلی این بازی چنین بخشی وجود نداشت . البته در نسخه های کنسولی بازی فقط شاهد یک بخش کوچک بودیم که یک بازیکن با یک دروازه بان شروع به تمرین می کرد ولی در فیفا 10 می توان تیمی دیگر را دعوت به تمرین کرد و با آنها شروع به تمرین حرکات تاکتیکی جدید کرد .

بخش HUD بازی که سیستم خستگی بازیکنان را نشان می دهد تغییراتی را به خود دیده است . البته مسولان چیز زیادی را درباره ی ان نگفته اند ولی امیدوارم که این سیستم بهتر شود و دیگر بازیکنان خیلی سریع خسته نشوند .

سیستم آب و هوای بازی هم پیشرفت خوبی کرده است . در بازی می توانیم در روز یا شب , در هوای بارانی و برفی و ... بازی کرد . بازی در شب بسیار زیباتر و طبیعی تر به نظر می رسد . شما در بازی های معمولی توانایی این را خواهید داشت که آب و هوای بازی را انتخاب کنید و در شرایط دلخواه تان به مسابقه بپردازید . این امکان در نسخه های پیشین وجود نداشت .

اسکوربورد و تایمر بازی هم دستخوش تغییراتی شده و این تغییرات باعث طبیعی تر شدن بازی شده است . در نسخه های قبلی در هنگام زدن ضربات ایستگاهی زمان متوقف می شد و این بازی را زیاد طبیعی نشان نمی داد . اما در فیفا 10 در زمانهایی مانند زدن ضربات ایستگاهی زمان متوقف نمی شود و در عوض این زمان های تلف شده به زمان تلف شده ی بازی اضافه  می شود .

ViSTAGaME.iR

در فیفا 10 حتی دروازه بان هم اخراج می شود ! در نسخه های قبلی اگر دروازه بان در حالت تک به تک بر روی بازیکن خطا می کرد بیشترین جریمه یک کارت زرد بود و در بعضی مواقع همان هم داده نمی شد . اما در این بازی امکان اخراج دروازه بان در چنین شرایطی بسیار بالا رفته .
همچنین عکس العمل دروازه بان ها در برابر شوت های مختلف , متغیر است و بستگی به شدت و نوع ضربه عکس العمل متفاوت و بهتری را در برابر توپ خواهند داشت و زدن گل به آنها دشوارتر شده است .

در بازی فیفا 10 توپ ها سنگین تر شده اند و طبیعی تر جلوه خواهند کرد . البته امیدوارم که این سنگین شدن توپ ها بر روی سرعت بازی تاثیری نداشته باشد و بازی را مثل سری PES کند نکند . شاید دلیل انتخاب فیفا برای بسیاری از گیمرها بالاتر بودن و سریعتر بودن بازی بوده است و اگر بازی سرعتش را از دست بدهد مطمعنا طرفداران زیادی را ناراضی خواهد کرد .

ضربات ایستگاهی هم بهتر شده است . این قسمت که یکی از بزرگترین نقاط ضعف بازی در مقابل رقیبش بوده است در فیفا 10 بهبود یافته است . در ضربات ایستگاهی علاوه بر شدتو قدرت توپ باید میزات کات توپ را هم مشخص کنید و توپ را به محل دلخواهتان شوت کنید . با این تغییر شاهد گل های زیباتری بر اثر ضربات ایستگاهی خواهیم بود .

بخش Manager Mode هم که طرفداران خاص خود را دارد پیشرفت های قابل توجهی داشته است . در این بخش می توانید مقدار بودجه ی باشگاه را مشاهده کنید و با استفاده از آن مسابقاتی دوستانه قبل از فصل انجام دهید . بازیکنان مورد علاقه ی خود را با دادن پول بیشتر پیشرفت دهید . استادیوم های بهترین داشته باشید و کارهای بسیار دیگر !
در این بخش اگر بازی هایتان را خوب انجام دهید باشگاههای بزرگتر به شما پیشنهاد مربیگری می دهند و در عوض اگر با شکست های پیاپی مواجه شوید باشگاههای دسته پایین به شما پیشنهاد مربیگری را می دهند .

ViSTAGaME.iR

دربی ها و شهرآوردها بسیار زیباتر و جذاب تر شده اند . مثلا اگر دو تیم بارسلونا و رئال مادرید با یکدیگر مسابقه بدهند در صورت گل زدن بازیکنان حرکات تحریک آمیز و تحقیر کننده انجام می دهند و اعصاب بازیکنان تیم مقابل را به هم میریزند .

{ گرافیک }
گرافیک بازی در بخش کنسولی پیشرفت خوبی داشته است ولی نسخه ی PC نسبت به کنسول ها خوب عمل نکرده است . این تغییر در PC و کنسول ها را مسولان چنین توجیه کرده اند که اینکار را برای اینکه بازی بر روی سیستم های ضعیف تر هم قابل اجرا باشد انجام داده اند و این تفاوت بزرگ را اعمال کرده اند .
جزئیات بسیار بالاتر رفته است و می توان این جزئیات را در بازیکنان و محیط استادیوم مشاهده کرد . در هوای سرد حتی شاهد بیرون آمدن بخار از دهان بازیکنان خواهید شد و یا در هوای بارانی لباس بازیکنان خیس می شود و اگر به زمین بیفتند لباس آنها کثیف می شود .
بازی هایی هم که در شب انجام می شود شاهد نورپدازی زیبایی می باشد و استادیوم با نورافکن های بزرگ روشن شده است . البته این نورپردازی در روز به وسیله ی نور طبیعی صورت میگیرد . ولی بازی در شب بسیار زیباتر از بازی در روز خواهد بود .

ViSTAGaME.iR

{ صداگذاری }
صدا در بزی فیفا همیشه خوب بوده است . صدای تماشا گران بسیار طبیعی خواهد بود و اگر بازی در زمین شما باشد تماشاگران تیم شما را تشویق می کنند و باعث تقویت روحیه تیمی شما می شوند ولی اگر بازی در زمین حریف باشد بر عکس خواهد بود .
صدای گزارگشر هم که مثل همیشه عالی خواهد بود . تغییری که در این بخش اضافه شده است این است که در بخش Manager Mode گزارشگر درباره اخبار و شایعات و نتایج بازی های دیگر اطلاعاتی را می گوید و در نوع خود بسیار جالب می باشد .
برچسب ها : fifa 10 preview ea sports ea games sport pc ps3 x360 wii psp ds
چهارشنبه 21 مرداد 1388
 
آخرین مطالب ارسالی

F.E.A.R 3 Review
اطلاعات و تصاویر جدید از Samurai Warriors
Mafia 2 Review
Split / Second Review
Prince Of Persia : The Forgotten Sands Preview
Call Of Duty : Modern Warfare 2 Review
بسته خبری ویستا گیم
The Saboteur Review
انجمن پی سی گیمز
Resident Evil : Degeneration Review
پیش نمایش گرشاسپ Garshasp
در سایت چه می گذرد!!!(قسمت اول مربوط به نظر سنجی ها)
Left 4 Dead 2 Preview
Splinter Cell : Conviction Preview
Heavy Rain : The Origami Killer Preview

تمام مطالب ارسالی

 
 


آمار سایت
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
بروز شده در :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :

 

نظرسنجی
نظرتان نسبت به قالب جدید ؟
 
برچسب ها
 


طراح قالب : بایت || قدرت گرفته از : میهن بلاگ