تبلیغات
 ویستا گیم - Assassin's Creed 2
منوی اصلی
 
آرشیو ماهیانه
تیر 1390
آذر 1389
مهر 1389
تیر 1389
اردیبهشت 1389
بهمن 1388
دی 1388
آبان 1388
مهر 1388
شهریور 1388
مرداد 1388
تیر 1388
آرشیو کامل

 

لینک دوستان
» بازی های ممنوعه PC
» !!!دیوانه بازی!!!
» دانلود ترینروسیو و بازی
» طراح و گرافیست وبلاگ
» مرکز بازی های روز
» بازی های روز جهان
» دانلود سنتر
» همه چی فارسی
» گیم اینفورمر
» مرکز رسمی بازی در ایران
» Games 2 Games
» GAMES LAND
» گرگ بیابان
» دروازه ی بازی ها
» بیا تو دانلود
» :: دانلودستان ::
» ادیت ساکر 2009
» فتوبلاگ
» همه چیز در مورد نجوم
» بازی های داغ PC
» سایت تخصصی بازی
» - ->ساوالان دانلود
» ۩۞۩ دانلود بهترین بازی ها۩۞۩
» GAMESES
» GMland
» ترینر و کدتقلب تمام بازیها
» هالف گیم
» آسان دانلود
» گیم فا :: GameFA
» جدیدترین ها
» بازیهای کاکرو
» شهر بازی ها
» جدیدترین و بهترین آهنگ ها
» هرچی ازبازی میخوای
» Persian Gamer
» هر چی از بازیها بخوای
» بازی های کامپیوتری
» هر چی از بازی ها بخواین
» بازی های رایگان پی اس پی
» دانلود نرم افزار
» گیمر کام
» مستر گیمر
» ویندوگیم
» بزرگترین سایت بازی
» روئن دانلود
» گیم سنتر
» نقدو بررسی بازی تمام کنسول ها
» گروه گیمرهای حرفه ای
» سرزمین آموزش
» مرکز ترینر و کد تقلب بازی
» جزیره ترفند و دانلود
» ترینر و کد تقلب و نقد
» بهترین وبلاگ ادیت PES2009
» P30GAMES.iR
» تمام لینک ها
» ارسال لینک

 

 


 

 

Assassin's Creed 2
 

 

{ مقدمه }
 بعد از اینکه سومین شماره Prince Of Persia منتشر شد و همه بر این گمان بودند که دیگر این سه گانه به پایان رسیده است , همه منتظر اثری جدید از یوبی سافت بودند تا جایگزینی مناسب برای این بازی بزرگ منتشر کند . پس از مدت زمانی اثری جدید با نام Assassin's Creed معرفی شد . این بازی هم مثل POP یک سه گانه ی بزرگ بود . وقتی اولین عکس ها و تریلرهای آن منتشر شد همه مات و مبهوت گرافیک بالا و گیم پلی خوب و روان آن شدند .
 بعد از اینکه بازی منتشر شد در طی مدت کوتاهی رکورد فروش بازی ها را شکست و به یکی از محبوب ترین های یوبی سافت تبدیل شد . همانطور که مسولان بازی گفته بودند که این یک سه گانه هست دیدیم که بازی با پایانی عجیب و مبهم به پایان رسید و همه منتظر انتشار خبرهایی از سری دوم بازی شدند . انتشار این خبر مدت زیادی به طول انجامید و بالاخره مدتی پیش خبر ساخت Assassin's Creed 2 منتشر شد و پس از مدت زمان کوتاهی اولین عکس ها و تریلرهای آن منتشر شد .
 اینطور که در این عکس ها و تریلرها دیده می شود بازی با تغییرات کلی و گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد !

{ داستان }
داستان سری اول در این باره بود که دانشمندان دستگاهی با نام " انیموس " ساخته بودند که این قابلیت را داشت تا به وسیله ی DNA افراد خاطرات اجدادشان را بازخوانی کند . آنها فردی به نام دیزموند مایلز را انتخاب کردند . دیزموند از نوادگان " الطیر " که از بزرگان گروه Assassin's بود . پس از مدتی دانشمندان دیزموند را ربودند و به طور مخفیانه به آزمایشگاه خود بردند و آزمایشات خود را بر روی او شروع کردند .
در Assassin's Creed 2 داستان بازی دیگر مربوط به الطیر نمی باشد و حتی مناطقی که بازی در آن انجام می شود با قبل کاملا متفاوت است . داستان این سری درباره ی یکی از نوادگان دیگر الطیر به نام " EZIO Auditore De Firenze " می باشد . EZIO از خانواده ای ثروتمند در ایتالیا می باشد . بازی در سال 1476 میلادی که همزمان با دوره رنسانس در ایتالیا می باشد صورت می گیرد . از شهرهایی که بازی در آن انجام می شود تاکنون ونیز و فلورانس معرفی شده است و احتمالا شهرهای دیگری هم در بازی وجود خواهد داشت .

{ گیم پلی }
گیم پلی سری اول بسیار راحت و روان بود و به راحتی می توانستید اهداف خود را از بین ببرید . در نسخه ی قبل در دست الطیر یک تیغه ی پنهان وجود داشت که با استفاده از آن می توانستید سربازان دشمن را به صورت مخفیانه از بین ببرید . در AC 2 این قابلیت ارتقا داده شده و در هر دو دست EZIO شاهد تیغه های پنهان خواهید بود . این تیغه ها توسط دانشمند معروف این زمان یعنی لئوناردو داوینچی ساخته شده است .
در سری اول شما همیشه یک شمشیر و خنجر و همین طور تیغه های پرتاب کننده را به همراه داشتید و با استفاده از آنها به مبارزه می پرداختید . این سیستم هم کاملا تغییر پیدا کرده است . به گفته ی سازندگان بازی در دستان EZIO هرگز شمشیر وجود نخواهد داشت و وی با دست خالی به مبارزه می پردازد . البته EZIO این قابلیت را دارد که از سلاح دشمنان بر علیه خودشان استفاده کند . البته EZIO می تواند تیغه های پنهان و خنجرهای پرتاب کننده را همیشه با خود همراه داشته باشد .
لباس EZIO تقریبا شبیه به لباس الطیر می باشد ولی با کمی تفاوت و همچنین زیباتر !

مراحل بازی بسیار پیچیده تر و متنوع تر از قبل شده است . در AC 1 شما یکسری کارهای خاص را برای انجام هر ماموریت انجام می دادید که پس از مدتی تکراری و خسته کننده می شد اما آن طور که کارگردان AC 2 یعنی دیزیلتز گفته است مراحل بازی با تفاوت بسیار زیادی ایجاد شده است و شما کمتر مراحل تکراری را شاهد خواهید بود . حتی برای انجام برخی از ماموریت ها باید مراحل کوچک دیگری را به صورت زنجیره وار انجام دهید تا به هدف کلی خود برسید . ماموریت های موجود بسته به شهر و نوع هدف متفاوت است و امکان ندارد که 2 مرحله شبیه به هم پشت سر هم قرار بگیرد .

سربازان دشمن دارای شکل و قیافه های متعدد و متفاوت با هم ساخته شده اند . هریک دارای قابلیت خاص و سلاح خاص خود می باشد . این سربازان به انواع : کمانداران , گرز داران , تبر داران , نیزه داران , شمشیر زنان , نیروهای سلطنتی و انواع دیگر می باشند . هر یک از این گروه ها به انواع معمولی و حرفه ای تقسیم می شوند که مبارزه با حرفه ای ها مشکلتر می باشد و نوع معمولی آنها اغلب به صورت گروهی حمله می کنند .

هر سرباز در بازی با خود تیغه های پرتاب شونده حمل می کنند که می توانید از هر سربازی آنها را بدزدید .
هوش مصنوعی سربازان بازی بسیار پیشرفت کرده و به صورت گروهی به شما حمله می کنند.  هر گروه دارای یک ارشد می باشد که وقتی این ارشد زنده است سربازان بهتر با شما مبارزه می کنند و اگر بتوانید این ارشد را از بین ببرید در دل سربازان هراس ایجاد می کنید و کشتنشان را راحتتر انجام می دهید .

محل های مخفی شدن در بازی بسیار متنوع تر از قبل شده است . دیگر فقط نمی توانید در کاه و قسمت های پشت بام ها مخفی شوید . این مکانها به قدری متنوع شده است که حتی می توانید در سبد ماهیگیران هم مخفی شوید . نکته ی جالب این است که پس از درگیری با سربازان و فرار از دست آنها , سربازان مکانهای مخفی نزدیک خود را بازرسی می کنند تا شما را پیدا کنند . همچنین شما می توانید از درون این مخفیگاه ها دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید و از بین ببرید .

در بازی قابلیت شناکردن هم به EZIO افزوده شده است و شما می توانید در آبراه های ونیز شنا کنید و از این طریق به اهداف خود نزدیک شوید و یا از دست سربازان دشمن فرار کنید . البته EZIO تعداد نفس محدودی را دارد و به همین دلیل نمی توانید مدت زیادی را در آب بمانید .

ساختمان های بازی بسیار بلندتر از قبل شده اند و شهر را بسیار زیبا کرده اند . EZIO از الطیر سریعتر حرکت می کند و از ساختمانها با سرعت بیشتری بالا می رود . نکته ای هم که در این قسمت قرار داده شده این است که دیگر همه ی سربازان نمی توانند به بالای ساختمانها بیایند . تعداد این سربازها محدودتر شده است و سربازان لاغر تر و با زره های سبکتر می توانند به بالا بیایند .

تنوع سلاح ها در بازی بسیار زیاد شده است و شما انواع تیر و کمان , گرز , تبر , شمشیر و نیزه را در بازی مشاهده خواهید کرد و می توانید همه ی این ابزارها را از دست سربازان بگیرید و بر علیه خودشان استفاده کنید . سلاح جدیدی که به EZIO داده شده است مانند تیغه های مخفی در دست او مخفی شده است و شما می توانید با استفاده از آن به هدف خود شلیک کنید . این وسیله بسیار شبیه به کلت عمل می کند و بسیار زیبا کار می کند . به وسیله ی این وسیله دیگر لازم نیست به نزدیکی هدف خود حرکت کنید و او را از بین ببرید . البته هنوز معلوم نیست که برای شلیک با این وسیله به چه ابزاری نیاز هست و تعداد گلوله های آن چقدر است .

ابزار جدیدی که در بازی وجود دارد نوعی وسیله ی پرنده است که شبیه به گلایدر می باشد . این وسیله هم اختراع داوینچی می باشد . از آنجایی که این وسیله از نمونه های ابتدایی خود بوده است دارای اشکالاتی هم می باشد و این موضوع باعث می شود که کنترل آن بسیار مشکل شود . این وسیله توسط گرما به پرواز در می آید و شما می توانید برای پرواز بیشتر با آن به سمت محل هایی که آتش در آنها روشن است حرکت کنید .

ابزار دیگری که داوینچی برای Ezio اختراع کرده بیشتر به درد فرار کردن از بین انبوه سربازان دشمن کاربرد دارد . این وسیله که بیشتر به درد شعبده بازها میخورد باعث می شود تا دود زیادی در محیط پخش شود و Ezio هم که لباسی سفید دارد در آن محو شده و به سادگی از بین سربازان از مهلکه فرار کند .

قابلیت دیگری هم که به گیم پلی بازی افزوده شده قابلیت چرخش روز و شب در بازی است و از این پس شما بازی را در شب هم خواهید دید که در نوع خود بسیار جالب خواهد بود . همچنین سیستمی با نام سیستم جوشش رفتاری در بازی گنجانده شده است و به نوعی نشانگر رسوایی شما در بین مردم و سربازان می باشد . مثلا اگر در حضور مردم با سربازان بجنگید و آنها را از بین ببرید این رسوایی افزایش پیدا میکند و در برخی مواقع مردم شما را به سربازان معرفی می کنند . در صورتی که این مقدار افزایش پیدا کند زنگ خطر به صدا در می آید و همه ی شهر به دنبالتان خواهند گشت . برای اینکه این مقدار را کم کنید کافیست تا فردی را که شما را دیده است را از بین ببرید .

{ گرافیک }
گرافیک بازی پیشرفت بسیار زیادی پیدا کرده است . EZIO با کیفیت بالایی ساخته شده و سربازان و مردم شهر هم با تنوع بالای هستند . نورپردازی و سایه ها هم بسیار طبیعی ایجاد شده است . همچنین ساختمانها با تنوع و زیبایی خوبی درست شده اند . برخی از مناطق مهم شهر ها از روی مکانهای واقعی درست شده اند و شما می توانید نمونه های اصل آنها را در ایتالیا مشاهده کنید و شباهت بالای آنها را با یکدیگر مقایسه کنید .
تمام شخصیت های بازی , سربازان و مردم شهر با کیفیت بسیار بالایی ساخته شده اند . آب , آتش , خون , انفجارها و همین طور دود بسیار زیبا طراحی شده و جلوه ی زیبایی را در بازی به نمایش می گذارد .

{ فیزیک }
فیزیک بازی نسبت به AC1 تغییرات چشمگیری خواهد داشت . در بازی شاهد جلوه های زیبای آب در هنگامی که تکه سنگی درون آن می افتد خواهیم بود . همچنین در مبارزات شلوغ شاهد بلند شدن گرد و خاک خواهیم بود . احتمالا جای اثر شمشیر بر روی بدن دشمنان باقی خواهد ماند و از نقطه ی برخورد شمشیر به بدن دشمن شاهد خونریزی بسیار زیبایی خواهیم بود .
البته در باره ی این قسمت اطلاعات زیادی منتشر نشده و اطلاعات کاملی از آن در دسترس نیست !

 

{ موسیقی و صداگذاری }
از فیلم هایی که از این بازی منتشر شده نمی توان چیز زیادی را درباره ی این بخش بازی متوجه شد . به خصوص از Ezio که هیچ حرفی در فیلم ها نزده است . اما در این فیلم ها به وضوح می توان صحبت کردن مردم و سربازان و همین طور اهداف را شنید و پی به قدرت این بخش در بازی برد ! همین طور صداهایی مثل صدای برخورد شمشیرها به یکدیگر و انفجارها هم بسیار طبیعی درست شده است .
موسیقی بازی هم یکی از نقاط قوت بازی به شمار خواهد آمد و در بازی از آهنگ های منطبق بر دوره رنسانس در ایتالیا استفاده خواهد شد . این را هم بگویم به دلیل اینکه بازی در ایتالیا انجام می شود شاهد دیالوگ های ایتالیایی خواهیم بود . این قسمت درست مثل نسخه ی قبلی بازی می باشد و مانند آن نسخه که شاهد سخنانی با زبان عربی بودیم در این بازی هم بنا به موقعیت جغرافیایی بازی , شاهد گفتگوهای ایتالیایی خواهیم بود .
برچسب ها : ubisoft montreal ac 2 assassin's creed2
چهارشنبه 7 مرداد 1388
 
آخرین مطالب ارسالی

F.E.A.R 3 Review
اطلاعات و تصاویر جدید از Samurai Warriors
Mafia 2 Review
Split / Second Review
Prince Of Persia : The Forgotten Sands Preview
Call Of Duty : Modern Warfare 2 Review
بسته خبری ویستا گیم
The Saboteur Review
انجمن پی سی گیمز
Resident Evil : Degeneration Review
پیش نمایش گرشاسپ Garshasp
در سایت چه می گذرد!!!(قسمت اول مربوط به نظر سنجی ها)
Left 4 Dead 2 Preview
Splinter Cell : Conviction Preview
Heavy Rain : The Origami Killer Preview

تمام مطالب ارسالی

 
 


آمار سایت
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
بروز شده در :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :

 

نظرسنجی
نظرتان نسبت به قالب جدید ؟
 
برچسب ها
 


طراح قالب : بایت || قدرت گرفته از : میهن بلاگ