تبلیغات
 ویستا گیم - Splinter Cell: Conviction E3 Impressions
منوی اصلی
 
آرشیو ماهیانه
تیر 1390
آذر 1389
مهر 1389
تیر 1389
اردیبهشت 1389
بهمن 1388
دی 1388
آبان 1388
مهر 1388
شهریور 1388
مرداد 1388
تیر 1388
آرشیو کامل

 

لینک دوستان
» بازی های ممنوعه PC
» !!!دیوانه بازی!!!
» دانلود ترینروسیو و بازی
» طراح و گرافیست وبلاگ
» مرکز بازی های روز
» بازی های روز جهان
» دانلود سنتر
» همه چی فارسی
» گیم اینفورمر
» مرکز رسمی بازی در ایران
» Games 2 Games
» GAMES LAND
» گرگ بیابان
» دروازه ی بازی ها
» بیا تو دانلود
» :: دانلودستان ::
» ادیت ساکر 2009
» فتوبلاگ
» همه چیز در مورد نجوم
» بازی های داغ PC
» سایت تخصصی بازی
» - ->ساوالان دانلود
» ۩۞۩ دانلود بهترین بازی ها۩۞۩
» GAMESES
» GMland
» ترینر و کدتقلب تمام بازیها
» هالف گیم
» آسان دانلود
» گیم فا :: GameFA
» جدیدترین ها
» بازیهای کاکرو
» شهر بازی ها
» جدیدترین و بهترین آهنگ ها
» هرچی ازبازی میخوای
» Persian Gamer
» هر چی از بازیها بخوای
» بازی های کامپیوتری
» هر چی از بازی ها بخواین
» بازی های رایگان پی اس پی
» دانلود نرم افزار
» گیمر کام
» مستر گیمر
» ویندوگیم
» بزرگترین سایت بازی
» روئن دانلود
» گیم سنتر
» نقدو بررسی بازی تمام کنسول ها
» گروه گیمرهای حرفه ای
» سرزمین آموزش
» مرکز ترینر و کد تقلب بازی
» جزیره ترفند و دانلود
» ترینر و کد تقلب و نقد
» بهترین وبلاگ ادیت PES2009
» P30GAMES.iR
» تمام لینک ها
» ارسال لینک

 

 


 

 

Splinter Cell: Conviction E3 Impressions
 

اگر به یاد داشته باشید Sam Fisher اخرین بار در سال 2007 بود که خود را نشان داد و بعد از ان مانند یک ستاره دوباره در تاریکی فرو رفت . بعد از این ماجرا بود که تیم مستقر در Ubisoft اعلام کرد که میخواهد روند اصلی بازی را به کلی تغییر دهد و به عبارتی بازی را دوباره از نو معرفی کند !
 خیلی ها پس از چیزی که Ubisoft اعلام کرد از بازی ناامید شدند و از همان زمان ان را یک بازی شکست خورده میدانستند . اما ایا واقعا اینگونه شد ؟!

خب خوشبختانه سرانجام E3 که همه منتظر ان بودیم فرا رسید و این بازی نیز در ان حضور داشت و توانست عقیده مردم نسبت به خود را به طور کلی عوض کند .
پس از اتفاقاتی که برای سم در نسخه Double Agent پش امد او به صورت کاملا حرفه ای ناپدید شد . دو سال بعد سم سرانجام خود را نشان داد و به دنبال راننده مستی که دختر او یعنیSarah Fisher را کشت رفت اما قضیعه به این سادگی ها نبود . در همین حین بود که سم به اطلاعات عجیبی دست پیدا میکند و به همین دلیل او به هدف و سمتُ سوی دیگری سوق پیدا میکند . تمامی این اطلاعات در عاقبت تنها یه یک چیز اشاره میکرد و ان واشنگتن بود . جایی که سم میتوانست سرانجام سرنخی از توطئه ای که پشت قتل دختر او بود را پیدا کند . بنابراین سم خود را بار دیگر اماده یک مامورت جدید و البته خطرناک میکند . ماموریتی که این بار با ماموریت های قبلیش به کلی تفاوت دارد !

اما مشکل بزرگی که بر سر راه سم قرار دارد این است که این ماجرا کاملا شخصی تلقی میشود بنابراین بر خلاف گذشته بدون هیچ گونه سلاح و لباس مخصوص پا به این ماجرا میگذارد . از این رو یا باید با جستجو سلاح و وسایل مورد نیاز خود را پیدا کند و یا از سلاح دشمنانی که از بین میبرد کمک بگیرد .
دلیل کوله پشتی که سم در این نسخه ان را همراه خود دارد نیز همین است .لازم به ذکر هست که Snake Cam معروف سم نیز در این نسخه دیگر وجود ندارد و جای خود را به وسایل دیگر داده است .
به طور مثل شما در این نسخه برای اینکه وضعیت انطرف درب را بررسی کنید از یک تیکه شیشه استفاده میکنید . به این صورت که شیشه را پایین درب به صورت مایل قرار داره و انطرف را مشاهده میکنید !
عنصر جدیدی که به بخش گیم پلی بازی افزوده شده است " Mark & Execute " است .
این حالت به شما این اجازه را میدهد که وضعیت هدف خود را قبل از اینکه وارد درگیری شوید شناسایی کنید . بدین صورت که شما میتوانید ابتدا روی دشمنان خود و یا حتی بر روی یک چراغ هدف گذاری کنید و سپس وارد ان اتاق شوید و به انها به صورت اتوماتیک شلیک کنید .

دیگر ویژگی که به این بازی اضافه شده است " Last Known Position " میباشد .
در مواقعی که دشمن قدرت دید خوبی دارد و شما را شناسایی میکند سریعا یک نشانه از Sam که مانند روح خود میماند به محیط اضافه میشود و در جایی قرار میگیرد که دشمن اخرین بار در این مکان شما را مشاهده کرده است .
از این رو شما میتوانید از این ویژگی به عنوان یک راه حل برای فرار از ان موقعیت کمک بگیرید در غیر این صورت دشمن از محل اختفا شما اگاه شده و دست به حمله ناگهانی میزند .

شاید مفهوم انتقام گرفتن در ابتدا ساده به نظر برسد اما وقتی که خوب فکر میکنیم میبنیم که اطلاعات گرفتن در بازی از اشخاص و شکنجه دادن انها برای پیدا کردن سوالی که چه کسی دختر سم را در حقیقت کشته است باعث غرور در بازیکن میشود !
در بازی حتی شما برای شکنجه دادن یک نفر و اطلاعات گرفتن از او راه های مختلفی در پیش دارید . بستگی به شما دارد که از کدام راه وارد عمل شوید و البته توقع نداشته باشید که همه ان راه ها سرانجام به یک پاسخ کلی برسند .
شما میتوانید گلوی دشمن خود را بگیرید و با شکنجه دادن او اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید . به هر حال به شما بستگی دارد که سم با انها درگیری فیزیکی پیدا کند یا انها را یکراس خلاص کند !

نکته ی جالبی که در بازی گنجانده شده است این است که در طول بازی گاهی اوقات صحنه هایی از گذشته و دختر سم نیز نمایش داده میشود و یا وقتی شما از دشمن خود دارید مانند چه کسی دختر من را کشته است اطلاعات کسب میکنید جواب ان طرف به صورت فیلم در همان محیط نمایش داده میشود !گیم پلی بازی مانند نسخه های گذشته به دو روش اصلی خود همچنان پایبند است :

شما میتوانید به صورت کاملا مخفی بازی را پیش ببرید که خب هم لذت این بازی به همین کار هست و هم اینکه کار خود را در حقیقت راحت تر میکنید . با توجه با ماهیت این بازی تاریکی مهمترین چیزی هست که بازیباز در طول بازی به ان فکر میکند . شما میتوانید در بازی به صورت مخفیانه پیشروی کنید که در این صورت تاریکی برای شما بسیار مهم جلوه میکند .
توجه داشته باشید که شما مثل گذشته دارای وسایل و اسلحه های پیشرفته نیستید بنابراین پیشنهاد ما نیز این هست که بازی را به صورت Stealth پیش ببرید .

از طرف دیگر شما میتوانید بازی را به دور از مخفی کاری ادامه دهید و یک جنگ حسابی به راه بیندازید . در Conviction وقتی که لو میروید همه چیز برای شما به خطر میفتد و کار را به شدت برای شما سخت میکند . همچنین اگر وضعیت خود را پایدار نگه دارید و در تاریکی حرکت کنید میتوانید به هدف خود راحت تر برسید .
به هر حال همه چیز بستگی به شما دارد که کدام را انتخاب کنید .

برای از بین بردن دشمنان نیز راه های مختلفی وجود دارد و حتی شما میتوانید از انها برای حفظ جان خود و گروگان گرفتن استفاده کنید . از طرفی سم میتواند از کنار لبه پنجره ها و پرت گاه ها حرکت کند و دشمنانی که نزدیک پنجره قرار دارند را به پایین بیندازد .صحنه های سینماتیک در بازی بسیار افزایش یافته است و انجینی که در ساخت بازی از ان استفاده شده است به خوبی جواب گوی این صحنه ها نیز بوده است .
گرافیک و فیزیک بازی نیز بسیار مطلوب به نظر میرسد . به طور مثال انفجارهایی که در بازی رخ میدهد وسایل اطراف خود را نیز نابود میکند .
همچنین شما میتوانید از اغلب اجزای محیط به نفع خود استفاده کنید . از سقف ها اویزون بشوید و دشمنان خود را با پریدن بر سر انها از بین ببرید و یا از میز و صندلی ها به عنوان Cover استفاده کنید و رودررو دشمنان خود را نابود کنید و یا حتی انها را به بیرون از ساختمان پرت کنید !

بازی بسیار زیبای Splinter Cell: Conviction قرار است در پاییز امسال منتشر شود .
برچسب ها : UbiSoft Splinter Cell : Convicton E3
شنبه 16 خرداد 1388
 
آخرین مطالب ارسالی

F.E.A.R 3 Review
اطلاعات و تصاویر جدید از Samurai Warriors
Mafia 2 Review
Split / Second Review
Prince Of Persia : The Forgotten Sands Preview
Call Of Duty : Modern Warfare 2 Review
بسته خبری ویستا گیم
The Saboteur Review
انجمن پی سی گیمز
Resident Evil : Degeneration Review
پیش نمایش گرشاسپ Garshasp
در سایت چه می گذرد!!!(قسمت اول مربوط به نظر سنجی ها)
Left 4 Dead 2 Preview
Splinter Cell : Conviction Preview
Heavy Rain : The Origami Killer Preview

تمام مطالب ارسالی

 
 


آمار سایت
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
بروز شده در :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :

 

نظرسنجی
نظرتان نسبت به قالب جدید ؟
 
برچسب ها
 


طراح قالب : بایت || قدرت گرفته از : میهن بلاگ